Czech RepublicDenmarkDeutschlandEspanaFinlandFranceHungaryItalyNederlandNorwaySwedenÖsterreichPolskaRussiaUnited KingdomInternational

Rychlost ještě nikdy nebyla tak jedinečná.

speedE II
Originál. Od Wiha.

Znáte speedE® jako první elektrický šroubovák Wiha, pomocí kterého můžete pracovat efektivněji a zdravěji. Wiha by nebyla Wihou, kdybychom u tohoto skončili. Proto vám nyní představujeme novou generaci speedE®II - ještě rychlejší, ještě silnější a ještě všestrannější.

Nový speedE®II má totiž dvě výkonnostní úrovně, 0,4 Nm and 1,0 Nm, což otevírá nové spektrum použití. Integrovaná funkce ochrany materiálu zaručuje bezpečnost na obou úrovních výkonu. S novou generací speedE®II Wiha dokazuje, že můžete vždy něco udělat trochu lépe - aby byla vaše práce ještě snadnější.

„Rychle“ dosud nemělo takovou sílu.

Funkce ochrany materiálu při 1,0 Nm: Perfektní pro větší závitové šrouby.

Díky nové výkonnostní úrovni 1,0 Nm je nyní speedE®II ideálním nástrojem také pro šroubování vyžadující větší sílu. Kdykoliv dochází k použití větších závitových šroubů, můžete se speedE®II dokončit práci 3x rychleji než s konvenčním šroubovákem.
Navrhování interiérů a montáž nábytku

„Rychle“ nebylo dosud tak bezpečné.

Funkce ochrany materiálu 0,4 Nm Perfektní pro citlivá použití

Kdykoliv je vyžadováno citlivější šroubování, můžete si zvolit výkonnostní úroveň 0,4 Nm. Tímto způsobem mohou být i citlivé šroubové spoje dokončeny v nejkratší možné době. Samozřejmě s funkcí automatické ochrany materiálu podporovanou momentovým adaptérem easyTorque pro obzvlášť citlivé šroubování.

„Rychle“ nebylo nikdy tak všestranné.

Rychlejší, účinnější, s lepší kontrolou: speedE®II je malý kompaktní zázrak s výhodami, ze kterých může mít každý prospěch při své každodenní práci. A, podobně jako v případě veškerého nářadí Wiha, je speedE®II vzorně navržen ergonomickým způsobem - nikoliv bez důvodu je doporučen lékaři z AGR a fyzioterapeuty.
 

„Rychle“ nebylo nikdy tak modulární.

Různé úkony, různé požadavky: Vy rozhodujete o tom, co potřebujete. Se sadou speedE®II, která spojuje přídavné moduly s momentovými adaptéry, může každý dát dohromady všechny díly, které potřebuje.

příslušenství

„Rychle“ nebylo nikdy tak blízké.

Rodina E-odborníků - a tým tvořený výjimečnými hráči: Řada Wiha ElectricVario sjednodcuje všechny utahovací nástroje které potřebujete při čelení každé výzvě během vaší práce. To se vztahuje i na mnoho nových členů potřebných pro kompletaci týmu.

» Electric Vario Family

   

FAQ - frequently asked questions

Vstupte s námi do virtuálních sv?t?!

Discover our new innovative E-Screwdriver speedE® in 3D and explore the ergonomic Wiha Handle Size Concept in a completely new way!

 

 

» Spustit VR aplikace
(Works with any Google CardBoard)

DOTAZY?

Kontaktujte nás!
Přečetl jsem si prohlášení společnosti Wiha o ochraně dat a souhlasím s ním » Na prohlášení o ochraně dat
Your current language according to your IP-Address is Czech Republic (CS)