Czech RepublicDenmarkDeutschlandEspanaFinlandFranceHungaryItalyNederlandNorwaySwedenÖsterreichPolskaRussiaUnited KingdomInternational

Nieznany dotąd wymiar szybkości.

speedE II
Oryginalny. Od firmy Wiha.

Już wiesz, że speedE® to pierwszy elektryczny wkrętak od Wiha, za pomocą którego możesz pracować wydajniej i dbać o swoje zdrowie. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie poszli krok dalej. Właśnie dlatego stworzyliśmy drugą generację wkrętaka speedE® - jeszcze szybszego, jeszcze mocniejszego i jeszcze bardziej wszechstronnego.

Nowy speedE®II ma dwa poziomy mocy, 0,4 Nm i 1,0 Nm, które wyznaczają nowe kierunki aplikacji. Zintegrowana funkcja ochrony materiału zapewnia bezpieczeństwo w każdy przypadku. Dzięki nowej generacji speedE®II Wiha pokazuje, że zawsze możesz robić coś lepiej - aby Twoja praca była jeszcze łatwiejsza.

Szybkość nigdy nie była tak potężna.

Funkcja ochrony materiału do 1,0 Nm. Idealny do śrub z dużym gwintem.

Dzięki nowemu poziomowi mocy 1,0 Nm, speedE®II jest teraz idealnym narzędziem do wkręcania śrub wymagających większej siły. Ze speedE®II możesz wykonać pracę 3 razy szybciej niż przy użyciu konwencjonalnego wkeetaka wszędzie tam, gdzie stosowane są większe śruby gwintowane.
Projektowanie wnętrz i montaż mebli

Szybkość nigdy nie była tak bezpieczna.

Funkcja ochrony materiału przy 0,4 Nm. Idealny do delikatnych aplikacji

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest bardziej delikatne wkręcanie, możesz wybrać poziom mocy 0,4 Nm. W ten sposób nawet wrażliwe połączenia śrubowe wykonasz w możliwie najkrótszym czasie. Oczywiście z funkcją automatycznej ochrony materiału, obsługiwaną przez adapter momentu obrotowego easyTorque do delikatnego wkręcania.

Szybkość nigdy nie była tak wszechstronna.

Szybszy, wydajniejszy, w pełni kontrolowany: speedE®II to małe, kompaktowe narzędzie, które każdemu przynosi korzyść w codziennej pracy. Podobnie jak pozostałe narzędzia Wiha, speedE®II został zaprojektowany z dbałością o ergonomię - nie bez powodu zalecany jest przez niemieckich lekarzy i fizjoterapeutów.
 

Szybkość nigdy nie była tak modułowa.

Różne zadania, różne wymagania: Ty decydujesz, czego potrzebujesz. Dzięki zestawowi speedE®II, modułowym akcesoriom i adapterom dynamometrycznym, każdy może stworzyć swój własny zestaw dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Akcesoria

Szybkość nigdy nie była tak oswojona.

Rodzina e-specjalistów i zespół wyjątkowych graczy: ElectricVario od Wiha łączy w sobie wszystkie narzędzia do mocowania niezbędne by sprostać każdemu wyzwaniu w codziennej pracy. Nowi gracze doskonale uzupełniają ten zespół.

» Electric Vario Family

   

FAQ - frequently asked questions

WEJD? Z NAMI DO WIRTUALNEGO ?WIATA!

Odkryj nasz nowy i jakże innowacyjny e-wkrętak speede® w 3D i poznaj ergonomiczną koncepcję rozmiaru uchwytu Wiha od zupełnie innej strony!

 

 

» Rozpocznij aplikacj? VR
(Działa z dowolnymi, kartonowymi okularami Google)

PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
Przeczytałem i akceptuję Politykę prywatności Wiha » Przejdź do Polityki prywatności
Your current language according to your IP-Address is Polska (PL)